ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13592507
nr 1359 2507
1930-tal, 156x54 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 november 2020
kl 20:05:44
100 kr
150 kr
200 kr